O firmie P-Soft Polska

P-Soft Polska istnieje od 1997 roku i ma ugruntowaną pozycję na międzynarodowym rynku usług informatycznych. Od momentu powstania firma P-Soft zajmuje się produkcją oprogramowania oraz tworzeniem nowoczesnych rozwiązań wspomagających zarządzanie personelem w przedsiębiorstwie. Zakres oferowanych przez nas usług stale rośnie wraz z rozwojem rynku informatycznego. Wizytówką P-Soft’u jest uznanie klientów oraz autorytetów świata nauki.System HRS

Obecnie głównym produktem firmy jest HRS - kompleksowy program służący m.in. do oceny personelu, wartościowania stanowisk pracy, oceny wydajności pracy, symulacji płac.


Program ułatwia stworzenie odpowiedniego systemu wynagrodzeń, co stanowi podstawę efektywnej polityki płacowej w przedsiębiorstwie, a menadżerom daje możliwość kształtowania zachowań swych pracowników w pożądanym kierunku.


Czym się kierujemy?

Celem naszej działalności jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług informatycznych wspomagających rozwój ludzi i organizacji oraz prowadzenie właściwej polityki personalnej w przedsiębiorstwie.


Realizację tego zamierzenia umożliwia nam zdobyta wiedza i doświadczenie, znajomość trendów i mechanizmów rynkowych oraz stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, szczególnie w zakresie budowy i funkcjonowania nowoczesnych systemów informatycznych.


Stawiamy na jakość

Oferujemy najlepsze rozwiązania zgodne z potrzebami naszych klientów. Potwierdzeniem jakości naszych produktów i usług jest stale rosnąca liczba współpracujących z nami firm.


Realizujemy potrzeby klienta

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zaczynając od analizy jego potrzeb, poprzez fazę projektowania i wdrażania, skończywszy na serwisie systemu, szkoleniach i konfiguracji. Wykorzystujemy najnowsze, sprawdzone na światowym rynku technologie, proponujemy rozwiązania dzięki, którym nasze oprogramowanie jest przystosowane do dalszego rozwoju i dopasowywane do szybko zmieniających się potrzeb klienta.


Naszym kapitałem są ludzie.

Nadrzędną wartością dla nas są pracownicy. Siła firmy wynika z ich rozwoju. Zespół P-Softu to wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, organizacji przedsiębiorstwa i informatyki z wieloletnim stażem i praktyką zawodową.

Z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości usług oferujemy naszym pracownikom możliwość dalszego dokształcania, podnoszenie kwalifikacji oraz wymiany doświadczeń z zagranicznymi ekspertami.

Opis systemu HRS:

Zintegrowany system "miękkiego" zarządzania personelem HRS to
kompletne oprogramowanie wspomagające
zarządzanie zasobami ludzkimi.
więcej informacji >>


Informacje na temat: